Fish-free dry food

Active filters

Co wyróżnia karmy Baltica?

Składy karm “Smaki Regionów”, które nie zawierają ryb, zostały zainspirowane tradycyjnymi produktami wsi Polskiej. Dostarczane przez lokalnych rolników owoce, warzywa oraz zioła tworzą wyjątkowo smaczne kompozycje posiłków pełnych prozdrowotnych właściwości. Receptury charakteryzują się zastosowaniem wysokiej jakości suszonych mięs, które gwarantują optymalną ilość łatwo przyswajalnego białka. Formuły opracowane z udziałem jednego rodzaju mięsa są doskonale akceptowane przez psy wykazujące nadwrażliwość oraz alergie na pokarmy zawierające w składzie kilka źródeł protein zwierzęcych. 

Na jaką karmę warto się zdecydować?

Dla małych psów polecamy karmę Baltica Kaczka z Gruszką. To bezzbożowa, monoproteinowa karma stworzona na bazie wybornego mięsa kaczki z dodatkiem owoców polskiej gruszki oraz czarnej porzeczki. Dedykowana psom ras małych stanowi fundament odżywczej, wysoko strawnej, doskonale zbilansowanej diety stworzonej z udziałem jednego rodzaju mięsa.

Dla psów raz średnich i dużych mamy z kolei dwie propozycje. Pierwsza z nich to również karma oparta o kaczkę i gruszkę, jak w przypadku ras małych. Tu różnica polega na wielkości krakersa jakiego podajemy psu oraz na zawartości składników odżywczych. Druga propozycja to – równie smaczna – bezzbożowa, lekkostrawna karma stworzona na bazie delikatnego mięsa kurczaka z dodatkiem marchwi oraz owoców polskiej Jabłoni. Formuła ta wychodzi naprzeciw potrzebom ras średnich, dużych i olbrzymich. W tym celu została wzbogacona o kompleks substancji chondroprotekcyjnych warunkujących prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu.

Przewagą marki Baltica jest również fakt, że wszystkie nasze karmy są wolne od składników mogących być potencjalnymi alergenami takich jak: gluten, groch, konserwanty, zboża (w tym ryż) oraz znajdujące się w nich pestycydy.

Karmę możesz kupić w paczce 1 kilogram lub 12 kilogramów, gdy Twój pies pokocha ją tak jak my!