Naturalne przysmaki dla psów Baltica - kości, gryzaki i smakołyki treningowe

Przysmaki i kości

Chrupiące mięsne rarytasy, ciacha, smaczki treningowe oraz kości do żucia. Skomponowane z najlepszego mięsa rybiego, krewetek i kryla z dodatkiem cennych dla zdrowia holistycznych składników. Nie ma lepszego sposobu na rozpieszczenie psa niż dostarczenie mu smakowitych smakołyków. To również doskonały sposób na zmotywowanie naszego pupila do ćwiczeń i pracy z nami, a także pomysł na zadbanie o jego zdrowe uzębienie.

Aktywne filtry

Przysmaki – na co zwrócić uwagę? 

Po pierwsze na skład! Na szczęście tu – w Baltica – nie musisz się o to martwić. Do produkcji naszych przysmaków wykorzystujemy wyłącznie najwyżej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych producentów.
Po drugie na wielkość przysmaku dopasowanego do Twojego psa! Inny przysmak podamy bowiem psu rasy małej a inny – dużej.
Po trzecie na smak! Do wyboru znajdziesz u nas przysmaki z mięsa rybiego, z krewetkami, algami czy owocami. Do wyboru, do koloru!

Rodzaje przysmaków – co polecamy?

Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów naszych kultowych przysmaków. Jednego możesz być pewny! Jedno opakowanie i Twój pies nie będzie chciał już niczego więcej!

Przysmaki treningowe Baltica z czarną porzeczką i krewetkami: to niezwykle smaczne połączenie! Zawarte w krewetkach wysokowartościowe i łatwo przyswajalne białko charakteryzuje się wysoką strawnością oraz korzystnym składem aminokwasów. Z kolei czarna porzeczka to przede wszystkim bogactwo witaminy C, ale też witamin z grupy B, biotyny oraz kwasu foliowego. Można w niej znaleźć ponadto olejki eteryczne, które doskonale pobudzają apetyt i wspomagają trawienie pokarmów, stymulując wydzielanie soków trawiennych. 

Naturalne gryzaki Baltica Chews: to stanowiące źródło kwasów Omega-3 i Omega-6 produkty. Regularnie stosowane wspomagają utrzymanie higieny uzębienia chroniąc zęby przed osadzaniem się kamienia. Dodatkowo pozwalają na rozładowanie napięcia u naszego psa a dzięki doskonałemu składowi możemy być spokojni o ich konsumpcję. W zestawie znajdują się dwa gryzaki: 100% z łososia w kształcie kości oraz 100% z dorsza w kształcie ryby. Dodatkowo gryzaki nie zawierają szkodliwych substancji jak między innymi: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i sztucznych aromatów.