Najlepsza przyswajalność

składników odżywczych

Karma bez zbóż

hipoalergiczna formuła

Bogata w kwasy Omega-3

warunkujące zdrowie

Popularne

Nowości

SUPER OKAZJE

Sklep Baltica z karmą dla psów

Oficjalny sklep Baltica oferuje karmy z najwyższej jakości dziką polską rybą, pełną zdrowych i wyjątkowych wartości odżywczych. W asortymencie znajdują się karmy jakości Super Premium dla psów wrażliwych, psich alergików, karma sucha dla szczeniąt jak i dla psów wymagających wysokiej jakości karmy odżywczej z uwagi na stopień ich aktywności czy potrzeby.

Karmy Baltica - poznaj polską markę karm suchych!

Pełnoporcjowe karmy suche Baltica są hypoalergiczne, o optymalnym poziomie wysokowartościowego białka. Wolne od ziaren zbóż, glutenu, konserwantów, pestycydów i antybiotyków. Zapewniają doskonałe samopoczucie psów, szczególnie ras o wyjątkowo wrażliwych przewodach pokarmowych. Baltica to polska marka świadoma ekologicznie, prezentująca wachlarz pełnowartościowych karm i przysmaków, których składniki pozyskiwane są z odpowiedzialnych źródeł morskich.

Z naszych produktów wyeliminowaliśmy źródła pochodzenia roślinnego i zwierzęcego będące potencjalnymi alergenami takie jak: kurczak, gluten, groch, konserwanty, zboża oraz znajdujące się w nich pestycydy. Wszystkie dziko żyjące ryby wchodzące w skład karmy są pod stałą kontrolą zawartości metali ciężkich.

Opakowania karm Baltica oraz system pakowania INVIDO zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać świeżość produktu jak najdłużej. Dzięki tym zabiegom zachowane zostają odpowiednie właściwości produktu.

Rybne przysmaki Baltica dla psów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także przysmaki dla psów na przykład chrupiące paski z mięsem dorsza z jabłkiem czy mięsem łososia z bananami. Aromatyczne krewetki dla psów, które suszone są ciepłym powietrzem. Znajdziesz tu także wyjątkowo smaczne przysmaki treningowe dla psów z rybą oraz gryzaki na czyste zęby dla psów z rybą, które dodatkowo zrelaksują Twojego pupila.

Klub Hodowców Psów Rasowych

Jeśli jesteś Hodowcą, dołącz do Klubu Hodowców i korzystaj z atrakcyjnych rabatów i wyjątkowo starannie przygotowanych wyprawek - od hodowców dla hodowców! Każdy

Wybierając karmy z ryb bałtyckich Baltica wspierasz także polskie firmy!

POZNAJ FAKTY