Kości do żucia dla psów, naturalne gryzaki czyszczące zęby, przekąski do gryzienia

Kości dla psów

Naturalna przekąska, nieprzetworzona, bez sztucznych barwników i zbędnych dodatków. Regularnie stosowane wspomagają utrzymanie higieny jamy ustnej chroniąc zęby przed osadzaniem się kamienia Pomagają rozładować, stres, frustracje i napięcie. 

Aktywne filtry

Kości do żucia dla psa

Każdy pies, począwszy od szczeniaka ma ogromną potrzebę żucia i gryzienia. Oprócz zaspokajania instynktów, żucie ma też walory higieniczne.

Kości do żucia dbają higienę zębów, wpływają na mniejsze narastanie kamienia na zębach psa. Zapobiega to chorobom dziąseł i przyzębia.

Kości pozwalają też psom na rozładowanie stresu i napięcia związanego z długom samotnym pobytem w domu.

W Baltica przykładamy szczególną uwagę do zdrowia psów, dlatego też w ofercie znajdziesz 100% naturalne kości do żucia, które wspomogą pracę układu ruchu, a także będą stanowiły dobre źródło kwasów Omega.

Rodzaje kości – co polecamy?

Właścicielom szczeniąt, które nader ochoczo zabierają się do gryzienia wszelkich przedmiotów w domu, polecamy BALTICA Kości Do Żucia Dla Szczeniąt. Produkt w 100% naturalny, wyjątkowo delikatny, nie podrażni dziąseł młodego psa. Dodatek żwaczy wołowych wpłynie pozytywnie na flotę bakteryjną układu pokarmowego Twojego szczeniaka. Ponadto bakterie zawarte w produkcie ułatwiają trawienie.

Posiadacze szczeniąt ras dużych powinni zainteresować się produktem BALTICA Kości Do Żucia Smaki Regionów. Propozycja aż 2 wariantów smakowych przypadnie do guru każdemu psu. Produkt jest delikatny, sprawdzi się więc nie tylko dla szczeniąt, ale także psich seniorów, gdyż nie podrażni ich delikatnych dziąseł. Psiaki nieprzyzwyczajone do długiego przebywania w domu mogą odczuwać stres. Kości do żucia pozwolą im zająć czas, a także odwrócą uwagę i pomogą rozładować napięcie.

Szczenięta ras średnich i dużych preferujące smaki rybne, powinny być zadowolone z BALTICA Snack Chews Rybne Gryzaki. Produkt nie tylko pozwoli im rozładować naturalną potrzebę gryzienia, ale także zapewni rozrywkę w trakcie samotnych pobytów w domu. Produkty znajdujące się w opakowaniu zawierają w składzie 100% łososia i dorsza. Stanowią dzięki temu doskonałe źródło kwasów Omega, a także pozwalają na utrzymanie zębów w doskonałej higienie.

BALTICA Chews Gryzaki Wspomagające Stawy 2 Szt to propozycja na psów pracujących oraz rosnących. Dzięki wzbogaceniu ekstaktem z małży nowozelandzkiej są doskonałym źródłem naturalnego kwasu hialuronowego i glukozaminy. Dzięki temu wspomagają układ ruchu Twojego psa i wzmacniają stawy. Sprawdzi się to także przy wiekowych psach, które są szczególnie narażone na choroby układu ruchu.