Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Anna Kopańska
Zweryfikowany zakup
Psy chętnie jedzą. Nie mają niepokojących skutków ubocznych. Nie drapią się.
7 miesięcy  temu
Anna Kopańska
Zweryfikowany zakup
Gorące polecam.Szybka realizacja.
7 miesięcy  temu
Ewa Badura
Zweryfikowany zakup
To już któreś nasze opakowanie. Nasz Goldendoodle, zjada ze smakiem, nic się nie drapie a kupka piękna i zdrowa.
7 miesięcy  temu
CEZARY KREMER
Zweryfikowany zakup
Dobra wielkość krokietów,smakuje naszemu psiakowi z alergią żołądkową,kupujemy tylko produkty marki Baltica ale ten jest najbardziej przyswajany ,produkt godny polecenia
7 miesięcy  temu
Bartłomiej Kaczmarczyk
Zweryfikowany zakup
Jakościowo super, 5miesieczny Beagle zjada ze smakiem
7 miesięcy  temu
AnnaMaria Janowska
Zweryfikowany zakup
Karma jest bardzo dobra szczególnie dla alergików, nie powoduje wzdęć,co zdarzało się moim psom po innych karmach . Do tej pory nie zdarzyło się też, żeby jakieś partie były nierówne, gorszej jakości etc. Polecamy
7 miesięcy  temu
Ewa
Zweryfikowany zakup
Świetna karma, dobry skład, ładnie pachnie i wygląda. Koty wsuwają jak oszalałe. Absolutnie kupię ponownie.
7 miesięcy  temu
AnnaMaria Janowska
Zweryfikowany zakup
Świetne suszone skórki od rybek. Bez chemii, bez klejów, nadziewane kruszonym suszonym mięskiem czy skórkami - są bardzo dobre dla psiaków, po zjedzeniu nie dzieje się nic złego a moje dwa psy je uwielbiają. Brawo. Nie zmieniajcie ich jakości!
7 miesięcy  temu
Ewelina
Zweryfikowany zakup
Karma świetna! Ma niski poziom węglowodanów, dzięki czemu idealnie sprawdziła się dla mojego kotka z cukrzycą. Zajada ze smakiem i czuje się dużo lepiej. Szybka dostawa, wszystko bez zarzutu, polecam!
8 miesięcy  temu
Ola Pawłowska
Zweryfikowany zakup
Moje trzy kiciusie są zachwycone, wcinają i mruczą zadowolone ❤️
8 miesięcy  temu
Anna
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry skład karmy i super wypada analityka. Karma w formie drobnej mielonki z galaretką. Ładnie wygląda i pachnie. Pierwszy zapas już się skończył i czekam na kuriera z kolejnymi :)
8 miesięcy  temu
Eryk
Zweryfikowany zakup
Polecam, fajna karma! Moje koty zazwyczaj wolą karmy z drobiem, a tę też zjadły bardzo ochętnie.
8 miesięcy  temu
Daria Słowikowska
Zweryfikowany zakup
Skład wygląda naprawdę dobrze. Konsystencja w galaretce idealna, wygląda i pachnie apetycznie, kot zjada wszystko więc na pewno będziemy kupować częściej.
8 miesięcy  temu
Tomek
Zweryfikowany zakup
Znajoma poleciła mi żebym sprawdził te karmy, bo ponoć nowość na rynku i wiele ciekawych smaków. Faktycznie, wybór bardzo dobry a karma znika z misek w moment. Koty dobrze się czują po jedzeniu i w kuwecie jakoś tak "mniej" :) Chyba zostaniemy z Wami na dłużej.
8 miesięcy  temu
Ewa Sroka
Zweryfikowany zakup
Zamówiła wszystkie smaki rybne i tuńczyk okazał się najbardziej ulubioną wersją dla mojego kota :)
Zjada ją nawet kilka godzin po otwarciu i przechowywaniu z lodówki, co się przy innych karmach nie zawsze zdarza.
8 miesięcy  temu
Irena
Zweryfikowany zakup
Zamówiłam na próbę i chyba zostaniemy przy tych karmach. Kot zadowolony i ja nie musze kombinować żeby panicz łaskawie zjadał posiłki :)
8 miesięcy  temu
Mariola Kania
Zweryfikowany zakup
Mój kot to wybredniak, ale tę karmę wcina bez marudzenia, konsystencja też mu przypadła do gustu. Polecam :)
8 miesięcy  temu
Aneta
Zweryfikowany zakup
Ale zasuwacie z tymi smakami :) Co odwiedzam sklep to nowe, a ten mintaj to strzał w 10!!!
8 miesięcy  temu
Darek
Zweryfikowany zakup
Takiego smaku jeszcze mój wcześniej nie jadł, ale posmakowało od pierwszego gryza. Polecam dla wszystkich wybrednych kotów :)
8 miesięcy  temu
Ula
Zweryfikowany zakup
Skład na plus i super, że jest dostępna wersja light. Mój kot jest bardzo wybredny, a ta karma wyjątkowo mu podeszła. Polecam
8 miesięcy  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się