Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Daniel Bartnicki
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry smaczek jako nagroda dla pieska.
4 lat  temu
Daniel Bartnicki
Zweryfikowany zakup
Dabie - Chow Chow poleca wszystkim miskom te karme! Pierwsza karma z 4 innych, która nie daje nam uczulenia.
4 lat  temu
Marek Wołoszek
Zweryfikowany zakup
Mój yorkus bardzo je lubi, dostaje jedna dziennie do kolacji :)
4 lat  temu
Marek Wołoszek
Zweryfikowany zakup
Bardzo chetnie jedzona karma nawet przez wybrednego Yorka 5lat.
4 lat  temu
Marek Wołoszek
Zweryfikowany zakup
Bardzo chetnie jedzona karma nawet przez wybrednego Yorka 5lat.
4 lat  temu
Marek Wołoszek
Zweryfikowany zakup
Przysmaczki maja fajny, przyjemny zapach i psinka zjada chetnie :)
4 lat  temu
Marek Wołoszek
Zweryfikowany zakup
Za te paski to mój psiak da sie przyslowiowo pokroic. Bardzo dobre
4 lat  temu
Katarzyna Wasilewska
Zweryfikowany zakup
W stadku mam wrazliwego posokowca, nie moze jesc nic z drobiu ani wolowiny. A tu karma z samym lososiem nie dosc, ze mu smakuje bardzo to jeszcze pieknie ja trawi. Polecam kolejny juz produkt!
4 lat  temu
Katarzyna Wasilewska
Zweryfikowany zakup
Moje psy sie zajadaja ta karma. Wczesniej próbowaly kaczki z ryba i tez super im smakowala. Kupki male, ladne. Polecam bardzo!
4 lat  temu
Katarzyna Wasilewska
Zweryfikowany zakup
Moje psy sie zajadaja ta karma. Wczesniej próbowaly kaczki z ryba i tez super im smakowala. Kupki male, ladne. Polecam bardzo!
4 lat  temu
Patrycja
Zweryfikowany zakup
Zawsze towarzysza nam na spacerach i treningach , maja bardzo fajny sklad i psy je uwielbiaja.
4 lat  temu
Martusia
Zweryfikowany zakup
Naprawde psy przepadaja za nimi . Sa swietne.
4 lat  temu
Seba
Zweryfikowany zakup
Mój pies jest bardzo lekliwy, podaje mu codziennie jest spokojniejszy , ale nie otepialy.
4 lat  temu
Natalia
Zweryfikowany zakup
Podaje codziennie , nie zieje juz tak intensywnie z paszczy :)
4 lat  temu
Natalia Partyka
Zweryfikowany zakup
Od kiedy przeszlam na karme baltica. Mojemu psu zniknely wszelkie problemy zoladkowe. Nie drapie uszu i nie ma czerwonych plam na skórze. Karma trafiona w 10!
4 lat  temu
Agnieszka Uzarowska
Zweryfikowany zakup
Karma bardzo wysokiej jakosci moje pieski ja uwielbiaja.
4 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Dorastajace szczeniaki je uwielbiaja :)
4 lat  temu
Julia Szymańska
Zweryfikowany zakup
Jedne z nielicznych smaczków na których mój pies tak ladnie pracuje i super na nie reaguje, nie ma rewolucji zoladkowych. Polecamy bardzo fajny sklad i cena jest rewelacyjna, dodatkowy plus ze jest to produkt polski.
4 lat  temu
Jamnik Lover
Zweryfikowany zakup
Dobry sklad mam wybredne psy- jedza ze smakiem. Karma ladnie pachnie, nie wali stara ryba.
Nie ma zadnych baków niema zbóz w tym oczywiscie ryzu, który Edka bardzo uczula.
4 lat  temu
Kasia
Zweryfikowany zakup
Polecam te przysmaki. Mój psiak bardzo je lubi, robi sztuczki. Fajnie, ze smaczki nie brudza reki
4 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się