Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Patryk Bubak
Zweryfikowany zakup
Male, lekko miekkie, turbo aromatyczne.
2 lat  temu
Patryk Bubak
Zweryfikowany zakup
Doceniam fakt wykorzystania tylko jednego rodzaju miesa w tych przysmakach - dla wlasciciela alergika to wybawienie podczas spacerów i treningów.
2 lat  temu
Anna Berbeś
Zweryfikowany zakup
Mój buldog francuski kocha ta karme.
2 lat  temu
Eliza Białkowska
Zweryfikowany zakup
Mój samczyk rasy chihuahua jest bardzo wybredny, ale odkad nasypalam tej karmy, zajada sie az milo! Nigdy juz nie odmówil posilku i kupy sa idealne :D
2 lat  temu
Maja
Zweryfikowany zakup
Karma jest swietna, mielismy problem z gazami oraz luszczeniem sie skory, po kilku tygodniach stosowania karmy baltica problemy zniknely! Skald jest super, granulki dosyc male ale ok. Zapach tez jest do zniesienia, karmy z lososiem potrafia byc bardzo smierdzace ?
2 lat  temu
Katarzyna Aluszyk
Zweryfikowany zakup
Kazda miska wylizana do czysta po posilku. Wprowadzilismy jako dodatkowe jedzenie na sniadanie.
2 lat  temu
Katarzyna Aluszyk
Zweryfikowany zakup
Mój psiak bardzo polubil te smaczki :)
2 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Dlugo szukalam karmy o dobrym skladzie bez grochu, który powoduje u mojego psa wzdecia i takiej, która bedzie chcial jesc mój wybitny niejadek. Strzal w 10! Kazda porcja znika w mig, zero reakcji alergicznych i baków!
2 lat  temu
Paulina Polińska Polińska
Zweryfikowany zakup
Polecam goraco karme! Pies o wrazliwym przewodzie pokarmowym na drób, ryby, jagniecine na tej karmie doskonale sie czuje, zadnego drapania, wylizywania, brzydkich odchodów.
2 lat  temu
Paulina Polińska Polińska
Zweryfikowany zakup
Bardzo smakowita karma, posmakowala nawet mojemu turbo niejadkowi :D
2 lat  temu
Weronika Bąk Bąk
Zweryfikowany zakup
Bardzo polecam wlascicielom niejadków i psów które lubia krecic nosem nad miska. U nas przy pierwszej porcji zniknal ten problem, pies zjada cala porcje bez dosmaczania z ogromnym smakiem! Super na nia reaguje
2 lat  temu
Weronika Bąk Bąk
Zweryfikowany zakup
Super przysmaki, pieknie pachna nawet dla mnie :)
2 lat  temu
Weronika Bąk Bąk
Zweryfikowany zakup
Karma w formie miekkiego pasztecku, bez kosci czy chrzastek. W srodku sa kawalki marchewki. Super karma i najwazniejsze - monobialkowa dla alergika
2 lat  temu
Weronika Bąk Bąk
Zweryfikowany zakup
Swietna karma! Miekka konsystencja, widac kawaleczki zurawinki. Psiak zjada z turbo smakiem
2 lat  temu
Kamil Skorut
Zweryfikowany zakup
Nasze psisko to by zjadlo od razu cala paczke. Nie za twarde ale chrupiace dlatego bardzo dobrze robi w paszcze :)
2 lat  temu
Kamil Skorut
Zweryfikowany zakup
Chetnie zadany przysmak. Fajnie sie sprawdza na treningu oraz do kuli na smaczki.
2 lat  temu
Kamil Skorut
Zweryfikowany zakup
Nigdy nie widzialem, zeby mój pies tak zajadal karme. Polecam na 200%. Najlepsza smakowitosc na rynku.
2 lat  temu
Patrycja Kulesza
Zweryfikowany zakup
Bez watpienia jest to najlepsza karma jaka jadl nasz pies. Karma ta calkowicie wyeliminowala objawy alergii - a próbowalismy wczesniej wielu. W dodatku Ozzy ma po niej cudowna siersc i zadnych problemów z trawieniem.
Polecamy!
2 lat  temu
Weronika Posal
Zweryfikowany zakup
Moja suczka ostatnio urodzila miot i absolutnie odmowila jedzenia czegokolwiek. Przyjaciólka "po fachu" polecila mi ta podobno smaczna karme i chyba uratowala mi suke przed leczeniem! Mama zaczela od razu jesc, przestala krecic nosem. Jako hodowca, polecam!
2 lat  temu
Wojtek
Zweryfikowany zakup
Pies szaleje za smakiem tej karmy. Wzialem na próbe 1kg i juz wiem, ze to strzal w 10. polecam
2 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się