Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Dominika
Zweryfikowany zakup
super produkt i cena swietna
2 lat  temu
Pola
Zweryfikowany zakup
Uzywamy do barfa. polecam
2 lat  temu
Milosz
Zweryfikowany zakup
Polecam. Podaje zamiast oleii.
2 lat  temu
Roksana
Zweryfikowany zakup
mój pies uwielbia wprowadzilam do diety na codzien jako dosmaczacz karmy
2 lat  temu
Rafał Pasicz
Zweryfikowany zakup
ta karme równiez próbowalismy z Baltica, mieszam ja z karma sucha z baltica, pies wniebowziety! jak równiez z karmy z królika, która równiez pozytywnie recenzowalem. Jak sie otworzy to tak pieknie pachnie mieskiem, ze czasem mu zaczynam zazdroscic:) polecam
2 lat  temu
Rafał Pasicz
Zweryfikowany zakup
Pies jak by mógl to by ta karme zjadl z metalowa miska. Mieszam ja z sucha, równiez z Baltica, pies ma mega apetyt i mu bardzo smakuje gdzie z innymi potrafil marudzic. polecam serio :)
2 lat  temu
Ola
Zweryfikowany zakup
Tylko po tej kamie moje buldozki maja spokój na zoladku. I skonczyly sie czeste gazy.
2 lat  temu
Oliwia
Zweryfikowany zakup
nareszcie posredni rozmiar worka. 6kg pasuje nam idealnie, bo od roku karmimy tylko ta karma a worek 12kg jest za duzy.
2 lat  temu
Klaudia
Zweryfikowany zakup
Ze wszystkich karm w kolorze niebieskim ta mój pies je najchetniej.
2 lat  temu
Jagoda
Zweryfikowany zakup
Super ze nie ma kurczaka w skladzie. No i poziom tluszczu idealny dla mojego beagla.
2 lat  temu
Wera
Zweryfikowany zakup
Mafi uwielbia ten smak. TO bedzie chyba jego ulubiona karma, bo czuje sie po niej tez bardzo dobrze. Nic nie jezdzi po brzuszku, nie ma gazów :)
2 lat  temu
Jasiek
Zweryfikowany zakup
Bardzo spoko kosci. Nie tylko sama skóra ale i ciekawy srodek.
2 lat  temu
Bogusia
Zweryfikowany zakup
To na prawde dziala, w stresowych sytuacjach psiaki sa duzo spokojniejsze. I w koncu duza paczka bo te malutkie na moje stado to byly na chwile.
2 lat  temu
Monika
Zweryfikowany zakup
Bardzo praktyczne dla malych ras jest z nimi zajecie na dlugo a nie sa zbyt twarde.
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
Jestem zadowolona. Polecam.
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
Odchchowalem juz 2 szczeniaki na Juniorach z Baltiki. Ta wersje kupilem w ciemno. Pierwsze co da sie zauwazyc to niesamowita smakowitosc. Zdecydowanie polecam.
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
kupilam szczeniaka cane corso i kolezanka polecila mi wasza firme. Testujemy ale na razie sprawdza sie swietnie.
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
o jak super, ze zrobiliscie jagniecine dla szczeniaków. Jedza jak szalone. Polecam
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
Weterynarz polecil nam ta karme dla psa trzustkowego. Sprawdza sie dobrze.
2 lat  temu
Jowita Surman
Zweryfikowany zakup
Cala biala linia jest super. Czekamy na wiecej smaków ;)
2 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się