Opcje płatności  

Aby opłacić swoje zamówienie, w koszyku wybierz dogodną dla siebie formę płatności.

- płatność przelewem tradycyjnym: numer rachunku konta bankowego, kwota i tytuł przelewu będą podane w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

- szybkie płatności Payu: Zapłać przelewem online lub kartą płatniczą w kilka chwil. Wybierz metodę szybkich płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami. W razie niepowodzenia płatności, prosimy o dokonanie wpłaty przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy podany poniżej.

- przelew błyskawiczny Przelewy 24: Zapłać wygodnie przelewem lub kartą płatniczą. Po wybraniu tej opcji nastąpi przekierowanie do systemu Przelewy 24, w którym dokonasz szybkiego przelewu bankowego.

- płatność przy odbiorze: za zamówienie możesz zapłacić także kurierowi przy odbiorze (dodatkowa opłata za pobranie wynosi zawsze 5 zł). 

Wszystkie ceny obowiązują przy wysyłce na terenie Polski. Koszty przesyłki zagranicznej uzależnione są od wagi i wymiarów paczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Pasek_banki_karty_01_2021.png

Dane do przelewu tradycyjnego: 

Numer rachunku: 57 1240 5064 1111 0011 0491 6961
Baltica Pet Food Sp. z o.o.
Rynek 6 
32-400 Myślenice 

Prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia. Dziękujemy!