Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Paula
Zweryfikowany zakup
Mój whippet oszalal na ich punkcie! Obrociki, przysiady, cofanie - wszystkie zrobi za smaczka :D
5 lat  temu
Weronika
Zweryfikowany zakup
Fajnie zjadana, dobrze przyswajana karma. U moich owczarków super sie sprawdza - polecam kazdemu!
5 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Kolezanka polecila nam karme - mamy beagla. Wcina ja jak szalony :)
5 lat  temu
Kasia
Zweryfikowany zakup
Nie mial jeszcze tak smacznych przysmaków. Rewelacja!
Podobaja mi sie strasznie!
5 lat  temu
Wojtek
Zweryfikowany zakup
Fajny sklad. Kupuje dla owczarka, z alergia na kurczaka.
5 lat  temu
Michal
Zweryfikowany zakup
Karme polecila mi hodowczyni i karmie juz 3cie opakowanie. Bardzo dobrze mój westi reaguje na karme, kupy sa ok i wreszcie zjada bez marudzenia.
5 lat  temu
Magdalena
Zweryfikowany zakup
Fajne, nie starczaja na dlugo, ale psu smakuja. Dobra opcja do zabrania ze soba na wyjazd.
5 lat  temu
Joanna
Zweryfikowany zakup
Fajne, kruche ciasteczka z krewetka i krylem, jeszcze z takim smakiem ciasteczek dla psów sie nie spotkalismy! Sa kruche i rozmiarowo raczej wieksze, maly piesek zjada ze smakiem ale musi dobrze pogryzc ;)
5 lat  temu
Ania
Zweryfikowany zakup
Karma sluzy mojemu psu! Bardzo chetnie ja zjada i widze, ze mu smakuje.
5 lat  temu
Joanna
Zweryfikowany zakup
Dla nas super! Mieszamy z wersja Puppy dla starszego szczeniaka, pieknie pachnie rybkami, super wielkosc chrupek dla malego psa i maja fajny ksztalt 'lezki'. Co najwazniejsze smakuja i dobrze dzialaja na uklad trawienny (:
5 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Zamówilismy juz kolejne worki, wszystkim psom bardzo smakuje a twarde dowody mówia same za siebie :) Goraco polecam !!!
5 lat  temu
Katarzyna
Zweryfikowany zakup
Pies prawie zjadl mi opakowanie z reki ? Dobry sklad, polska marka ??, na pewno zamówie, jak mloda skonczy 12 miesiecy.
5 lat  temu
Katarzyna
Zweryfikowany zakup
...a opakowanie 12 kg w drodze :) Granulki dosc male, idealnie sie skarmia psa podczas treningu
5 lat  temu
Joanna
Zweryfikowany zakup
Wprowadzilismy ta karme juz na stale i jestem bardzo zadowolona, pieskowi tez bardzo smakuje! (: absolutnie zadnych problemów trawiennych, wszystko wzorcowo (: Chrupki sa bardzo malutkie, ale my i tak rozmiekamy z woda wiec dla nas to i nawet lepiej bo szybciej sie namaczaja!
5 lat  temu
Rafal
Zweryfikowany zakup
Super produkt! Zeus zakochal sie w tym gryzaku od pierwszego niucha ??. Od momentu zamówienia przysmaków z balticapets uwazam ,ze jest to nasz nr 1. Krewetki tez uwielbia.
Mankamentem jest ilosc w paczkach. Niech producent rozwazy pakowanie po wiecej sztuk.
5 lat  temu
Joanna
Zweryfikowany zakup
Te ciasteczka sa genialne! Mega prosty sklad rybka + banan, mocno pachna lososiem ale dla pieska to super ;) zajada az sie jej uszy trzesa, zadnych rewolucji po tez nie bylo takze ja na stale wlaczam do naszych smaczków!
5 lat  temu
Oxalis
Zweryfikowany zakup
Nasz maltanczyk od szczeniaka mial problemy ze lzawieniem. Okazalo sie ze jest bardzo duzym alergikiem. Prowadzony na hipoalergicznych karmach Baltica problemy ustaly. Polecam dla maltanczyków naprawde warto.
5 lat  temu
Adrianna
Zweryfikowany zakup
Cudowna karma! Coma - mlody owczarek niemiecki - uwielbia ja. I w koncu jakas "rybna" karma bez miesa z lososia, które niestety powoduje uczulenie u mojego psa. Zapach karmy przyjemny, wielkosc chrupek idealna :D
5 lat  temu
Marta
Zweryfikowany zakup
Mój Niufek bardzo zadowolony :)
5 lat  temu
Anka
Zweryfikowany zakup
Bardzo aromatyczne i chrupiace
5 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się