Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Katarzyna Wojtiuk
Zweryfikowany zakup
Pies prawie zjadl mi opakowanie z reki ? Dobry sklad, polska marka ??, na pewno zamówie, jak mloda skonczy 12 miesiecy.
5 lat  temu
Katarzyna Wojtiuk
Zweryfikowany zakup
...a opakowanie 12 kg w drodze :) Granulki dosc male, idealnie sie skarmia psa podczas treningu
5 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
Wprowadzilismy ta karme juz na stale i jestem bardzo zadowolona, pieskowi tez bardzo smakuje! (: absolutnie zadnych problemów trawiennych, wszystko wzorcowo (: Chrupki sa bardzo malutkie, ale my i tak rozmiekamy z woda wiec dla nas to i nawet lepiej bo szybciej sie namaczaja!
5 lat  temu
Rafal i Zeus
Zweryfikowany zakup
Super produkt! Zeus zakochal sie w tym gryzaku od pierwszego niucha ??. Od momentu zamówienia przysmaków z balticapets uwazam ,ze jest to nasz nr 1. Krewetki tez uwielbia.
Mankamentem jest ilosc w paczkach. Niech producent rozwazy pakowanie po wiecej sztuk.
5 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
Te ciasteczka sa genialne! Mega prosty sklad rybka + banan, mocno pachna lososiem ale dla pieska to super ;) zajada az sie jej uszy trzesa, zadnych rewolucji po tez nie bylo takze ja na stale wlaczam do naszych smaczków!
5 lat  temu
Oxalis i Rafal
Zweryfikowany zakup
Nasz maltanczyk od szczeniaka mial problemy ze lzawieniem. Okazalo sie ze jest bardzo duzym alergikiem. Prowadzony na hipoalergicznych karmach Baltica problemy ustaly. Polecam dla maltanczyków naprawde warto.
5 lat  temu
Adrianna Antas
Zweryfikowany zakup
Cudowna karma! Coma - mlody owczarek niemiecki - uwielbia ja. I w koncu jakas "rybna" karma bez miesa z lososia, które niestety powoduje uczulenie u mojego psa. Zapach karmy przyjemny, wielkosc chrupek idealna :D
5 lat  temu
Marta Skórka
Zweryfikowany zakup
Mój Niufek bardzo zadowolony :)
5 lat  temu
Anka
Zweryfikowany zakup
Bardzo aromatyczne i chrupiace
5 lat  temu
Anna i Wojciech Ilczyk
Zweryfikowany zakup
Polecil nam ta karme hodowca. Mamy 5 miesieczna labdradorke Aze. Jest niejadkiem ale ta karme zjadla ze smakiem. Polecamy
5 lat  temu
Jurek Polanski
Zweryfikowany zakup
Nasze tybetany zajadaja i rosna super! Jestesmy bardzo zadowoleni
5 lat  temu
Anna Maslowska
Zweryfikowany zakup
Nasz maltanczyk mial problemy z zaciekami jako szczenie a na tej karmie jest super! Zero zacieków, je z apetytem i kupa maly i zgrabna! Czego chciec wiecej?
5 lat  temu
Kasia i Franek - Bernenczyk
Zweryfikowany zakup
Goraco polecamy razem z Frankiem ten zestaw! Super karma a i smaczkiem Franek nie pogardzil :-)
Baltica na stale zagosci w naszych miskach!
5 lat  temu
Maria i stadko jamniczków
Zweryfikowany zakup
Fajny dodatek do kolacyjki :)
5 lat  temu
maciej ziolkowski
Zweryfikowany zakup
Nasz york wprost uwielbia dorsza z Baltici! Zachecamy i polecamy :-)
5 lat  temu
Paulina Wielgos
Zweryfikowany zakup
Próbka wypadla bardzo fajnie, mój maly zjadl chetnie. Zamówie juz jak skonczy mi sie worek
5 lat  temu
Wiolka
Zweryfikowany zakup
Pudle kochaja te krewetki, szaleja na ich punkcie :D
5 lat  temu
Ania i Westi
Zweryfikowany zakup
Mój australijczyk bardzo polubil te kosci - jedna zajela mu okolo 40 minut co oceniam jako super.
5 lat  temu
maciej ziolkowski
Zweryfikowany zakup
Karma swietna! Jestesmy zachwyceni efektami! Nasze obie suki dobermanki jedza z checia a i kupy maja idealne. Co wczesniej bylo sporym problemem gdy karmilismy inna karma i to z górnej pólki. Goraco wszystkim polecam!
5 lat  temu
maciej ziolkowski
Zweryfikowany zakup
Jestem bardzo zadowolony z tej karmy! Mój mastif tybetanski zajada sie az milo :)
Kupy piekne, zero problemów gastrycznych, wlos piekny! :) jestem na TAK
5 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się