Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Monika Heinzel
Zweryfikowany zakup
Mam mopsiki - kochaja te przysmaki, musze im wydzielac porcje bo prosza o nie caly czas! Podawalam przed swietami zeby mialy wiecej spokoju jak beda goscie i widzialam spokojniejsze zachowanie.
4 lat  temu
Martyna
Zweryfikowany zakup
cavaliery i szpic miniaturowy jedza karme posypana drozdzami, smakuje im, brzuszki zdrowe
4 lat  temu
Martyna
Zweryfikowany zakup
cavaliery i szpic miniaturowy bardzo lubia ta karme, polecam
4 lat  temu
marek waśko
Zweryfikowany zakup
Karma idealnie nadaje sie dla dorastajacego szczeniaka (tak naprawde je ja od urodzenia) - w polaczeniu z olejami z krIlla znika w oka mgnieniu. Nasz owczarek rosnie i nie ma klopotów z kupsonem. Ostatnio stosujemy karme jako smaczki do treningu - to dziala! :-) POLECAM!
4 lat  temu
Wiktoria Mączyńska
Zweryfikowany zakup
Te krewetki sa po prostu doskonale jesli chodzi o podawanie ich na wystawach. Sa turbo aromatyczne, pies jest zmotywowany a sama krewetka nie brudzi ani rak ani ubrania. Super! mam zawsze ze soba jak jade na show
4 lat  temu
Martyna i Lola
Zweryfikowany zakup
Nareszcie zadnych baczków, drapania czy lzawienia. Jedyna karma po której mój pies nie ma alergii.
4 lat  temu
Anna Wasyl
Zweryfikowany zakup
Bardzo lubi ta wersje z lososiem, fajnie trawi i wreszcie mamy brak drapania uszu :)
4 lat  temu
Anna Wasyl
Zweryfikowany zakup
Kolejna karma u moich jamników - strzal w 10! Chrupia chetnie, nie maja gazów i kupy sa super. Polecam
4 lat  temu
Anna Wasyl
Zweryfikowany zakup
Kostki super smakuja moim psom! Zakopuja je w poslaniach i bawia sie nimi! Moje psy czesto dostaja gryzaki i dlatego staram sie wybierac te z naturalnym skladem. Te kosci
4 lat  temu
Kasia i Majlo
Zweryfikowany zakup
Super karma, skonczyly sie baki i brzydkie kupy na tej karmie.
4 lat  temu
Kornelia Kulas
Zweryfikowany zakup
Razem z Kovu, 11 miesiecznym owczarkiem niemieckim mozemy szczerze polecic te karme! Kovu zajada ja ze smakiem co przy poprzedniej karmie bylo rzadkim widokiem. Sklad bardzo zadowalajacy, na duzy plus spora zawartosc oleju z lososia, którego nie musimy juz dodatkowo suplementowac, oraz brak kurczaka i jego pochodnych w skladzie. Mlody na tej karmie ma swietne wyniki badan i lsniaca siersc. Postawienie na Baltice to byl strzal w 10! :)
4 lat  temu
Anna Wasyl
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobrze przyswajana karma! Moje bordery bardzo ja lubia, chyba najbardziej ze wszystkich smaków Baltici!
4 lat  temu
Ewa Gubala
Zweryfikowany zakup
Odkad stosujemy karme sensitive zero alergii, polecam!
4 lat  temu
Weronika Lejko
Zweryfikowany zakup
Fajna karma, chetnie jedzona przez psa. Nie ma po niej gazów i wcina chetnie kazdy posilek
4 lat  temu
Basia
Zweryfikowany zakup
Duze granulki, idealne do nagradzania w trakcie treningów, zjadana z apetytem, suczka ladnie wyglada, ma energie do roboty, polecamy :-)
4 lat  temu
Marta Weiss
Zweryfikowany zakup
Polecam bardzo karme. Mam westiki i bardzo chetnie jedza
4 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
U nas sprawdzila sie swietnie, zarówno ta wersja jak i wersja dla srednich/duzych psów dla wiekszego szczeniaka.
4 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
Mieszamy ta karme z wersja mix rybek plus dajemy tez jako nagrode, smakuje kazdemu psiakowi, i mlodemu i doroslemu!
4 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
Mielismy wczesniej wersje dla malych psów dla innego szczeniaka, wiec wiedzielismy ze i ta sie super sprawdzi. Dla nas to numer 1 dla wrazliwych brzuszków maluchów, skonczyly sie problemy z biegunkami, a pies zajada ze smakiem!
4 lat  temu
Werka
Zweryfikowany zakup
Kupilam na wystawie i mój golden oszalal! Po prostu oszalal!
4 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się