Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Marta Więsek
Zweryfikowany zakup
Moje stadko je uwielbia! chrupia i nie brudza rak wcale
4 lat  temu
Marta Więsek
Zweryfikowany zakup
Mój psiak oszalal! Jadl juz wczesniej karme Baltica (dwa rodzaje) ale to jakis obled. Bardzo mu smakuje, az musze wydzielac mu porcje bo ciagle chce jesc :D
4 lat  temu
Elzbieta
Zweryfikowany zakup
Dobry produkt, dobry sklad. Pies tez wyglada na zadowolonego ?
4 lat  temu
Przemek Bielec
Zweryfikowany zakup
Moje dwie Cocker Spanielki sie nia zajadaja! Miski wylizane zawsze do czysta. Próbowalismy wielu karm premium. Zostajemy przy Baltice!
4 lat  temu
Paulina Laskowska
Zweryfikowany zakup
Szczerze polecam karme dla kazdego alergika pieselka. Po wielu próbach zmian karmy trafilam na Baltice! Strzal w 10!
Pies chetnie na nia pracuje w treningu i ma niezaspokojony apetyt na wiecej :)
Problemy zwiazane zarówno z wylizywaniem i podgryzaniem lap jak i ciaglym drapaniem sie nareszcie sie skonczyly. Szczesliwy pies = szczesliwy wlasciciel!
Dodam równiez, ze dostawca wykazuje sie profesjonalizmem w kwestii szybkich dostaw karmy, jezeli sie zaznaczy, ze przeoczylo sie, ze piesel wyjadl juz wiekszosc rybki. Za co mega dziekujemy.
Jestem super zadowolona i mam nadzieje, ze zostaniemy na dluzej! Opcja 2x12 kg Hipoalergic z lososiem to dla nas najlepsza opcja!
4 lat  temu
Jolanta Piedo
Zweryfikowany zakup
Karma jest rewelacyjna. Nasz pupil zajada, az mu sie uszy trzesa
4 lat  temu
Joanna Latarska
Zweryfikowany zakup
Smaczne (wg pieska;)) ciastka które dodatkowo uzupelniaja pielegnacje psich zebów! Dodatkowy plus za piekne i szczelne opakowane:)
4 lat  temu
Ewka
Zweryfikowany zakup
Swietny , prosty sklad, ladna siersc , zero drapania a na poprzedniej karmie z innej firmy tez w skladzie byla kaczka pies mial lupiez i sie drapal.
4 lat  temu
Weronika Tyndel
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry sklad i ladnie psy sie wyprózniaja po niej. Polecam.
4 lat  temu
magda Natalska
Zweryfikowany zakup
Mój pies nie ma alergi na kurczaka wiec moge bez obaw podawac mu taka karme. Ta jest jedna z najlepszych jaka jadl w calym swoim zyciu! Bardzo dobrze ja trawi, cena jest dla mnie przyjemna, jestem ogromnie zadowolona.
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Bardzo psu smakowala- chyba najbardziej ze wszystkich waszych karm choc kazda zajada ze smakiem.
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Wzielam ostatnio na próbe i super sie sprawdzila. Pies chetnie jadl
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Bardzo fajna karma i milej cenie! Pies jadl ze smakiem, robil ladne kupki, zadnych rewolucji. Super!
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Bardzo fajna karma i milej cenie! Pies jadl ze smakiem, robil ladne kupki, zadnych rewolucji. Super!
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Przysmaki pieknie pachna - taka naturalna, delikatna mieta. Mój psiak kocha totalnie!
4 lat  temu
Monika Pająk
Zweryfikowany zakup
Mega wielki plus za niebrudzenie kieszeni ani rak - pies je lubi a dla mnie nie sa uciazliwe
4 lat  temu
Anna
Zweryfikowany zakup
Mój wybredny york bardzo ta karme polubil mimo iz nie przepada za ryba.Wcina z ochota , wlos ma lsniacy a i kupki sa ksiazkowe ?, na pewno bede mu ta karme kupowac ( rybna sensitive) . Polecona przez rodzine - strzal w dziesiatke - super !
4 lat  temu
Ewa Pabil
Zweryfikowany zakup
Bardzo naszym smakuje, a to CUD zero wysiegów z uszu i zacieków pod oczami.
4 lat  temu
Katarzyna Wróblewska
Zweryfikowany zakup
Cieszymy sie jak dostajemy cos w gratisie. Tak chyba ma kazdy z nas ;)
4 lat  temu
Katarzyna Wróblewska
Zweryfikowany zakup
Dziewczyny uwielbiaja te gryzaki !
4 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się