Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Dawid Macios Macios
Zweryfikowany zakup
To ulubiona karma mojego Veko. Wczesniej jadl wersje z lososiem i kaczka, a teraz ta ze smaków regionów. Bardzo fajna wielkosc chrupek dla goldena, karma jest smaczna, aromatyczna, sycaca dla mlodego psa. Polecam wszystkim wlascicielom goldenów i nie tylko
3 lat  temu
Dawid Macios Macios
Zweryfikowany zakup
Mój Veco jadl karme w hodowli, zostala mi polecona przez Hodowczynie Anie. Naprawde dobra karma, która szczeniak dobrze przyswajal i chetnie jadl .
3 lat  temu
Dawid Macios Macios
Zweryfikowany zakup
Mój szczeniak jest w trakcie wymiany zebów, gryzl wszystko co napotkal na swojej drodze. Widzialem, ze bola go dziasla, byly nieraz spuchniete. Te kostki zdecydowanie go relaksuja, zuje je dlugo (czesto w miejscu gdzie wypadl zab) i zdecydowanie zmniejszyla sie ilosc zniszczen w domu!
3 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Stosuje juz ta karme od dluzszego czasu i jestem z niej bardzo zadowolona, piesek równiez, poniewaz karma znika z miski w mgnieniu oka. Polecamy!
3 lat  temu
Julka Szymańska
Zweryfikowany zakup
Smaczki zasmakowaly, nie powoduja zacieków co jest u nas bardzo na plus!
3 lat  temu
Paulina Daszek Daszek
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra jakosciowo karma, chetnie jedzona przez psa. Nie ma problemów z sierscia, wyniki krwi wzorcowe. Na plus, ze jest produkowana w Polsce!
3 lat  temu
Marta Hoppe
Zweryfikowany zakup
Ta karma zmienila zycie mojego psa i moje tez - wreszcie nie szukam co 2 tygodnie nowej karmy bo mój pies sie nudzi i przestaje jesc. Karma Baltica z indykiem ma przyjemny zapach, czuc owoce, warzywa, bardzo dobrze, ze jest w niej dodatek oleju z lososia. Czytalam duzo pozytywnych opinii i to prawda, polecam goraco!
3 lat  temu
Daria Kluszko
Zweryfikowany zakup
Fajne gryzaki dla srednich psów. Mój sznaucer bardzo je lubi, je dosc dlugo (ponad 2h)
3 lat  temu
Daria Kluszko
Zweryfikowany zakup
Super karma, brawo! Mój sznaucer je juz 3ci worek tej wersji smakowej i nie kreci nosem.
3 lat  temu
Daria Kluszko
Zweryfikowany zakup
To taki smakowity kasek na specjalna okazje. Pies bardzo lubi
3 lat  temu
Paulina Maj Maj
Zweryfikowany zakup
Bardzo smaczne kostki dla psiaków, mój seniorek sobie z nimi radzi i chetnie zjada
3 lat  temu
Paulina Maj Maj
Zweryfikowany zakup
Polecam, nawet mój seniorek sobie super z nimi radzi
3 lat  temu
Paulina Maj Maj
Zweryfikowany zakup
Cena adekwatna do jakosci karmy. Mój pies jest uczulony na drób i ta karma sie sprawdza super!
3 lat  temu
Ania Kukulska Kukulska
Zweryfikowany zakup
Bardzo doceniam produkty, które sa naturalne i dajac je swojemu psu, nie podaje mu chemii. Te gryzaki pachna po prostu pieknie, naturalnie i pies za nimi szaleje!
Polecam je na nudne, jesienne wieczory dla wszystkich psiaków!
3 lat  temu
Wojtek Maliszek
Zweryfikowany zakup
Mój pies potwierdza, ze jest bardzo smaczna! Polecam
3 lat  temu
Wojtek Maliszek
Zweryfikowany zakup
Mój maly senior jamnik ja zjada, bardzo fajne granulki.
3 lat  temu
Wojtek Maliszek
Zweryfikowany zakup
Fajne gryzaki, mój pies je lubi i dlugo gryzie
3 lat  temu
Maja Baranowska
Zweryfikowany zakup
U moich psów kaczka to numer 1! Bardzo smaczne przysmaczki do wziecia na spacer w kieszen - nie krusza sie rzeczywiscie i nie zostawiaja plam.
3 lat  temu
Maja Baranowska
Zweryfikowany zakup
Gdy mój duzy szczeniak zabkowal, ratowaly mu dziaselka! Bardzo fajnie je sobie gryzl, zul i widac dawaly mu ulge.
3 lat  temu
Maja Baranowska
Zweryfikowany zakup
Mam malego niejadka, yorczka. Tyle karm wypróbowanych i nic mu nie smakowalo a jak smakowalo to bolal go brzuch, mial biegunki. Ta karma z kaczka i gruszka rewelka - smakuje mu caly czas, kreci kóleczka przed miseczka i brzuszek zadowolony. Polecam goraco wszystkim wlascicielom Yorków i nie tylko
3 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się