Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Maria
Zweryfikowany zakup
Na tej karmie udalo sie wyeliminowac zacieki u psiaka i wylizywanie lapek. Polecam karmy Baltica
2 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Polecam, pieskowi bardzo smakuje, karma ma delikatna konsystencje
2 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
Karma bardzo smakuje i sluzy psiakowi. Mam malego psa (ok. 6kg) i polecam karme
2 lat  temu
Maria
Zweryfikowany zakup
super karma dla psiaków, pachnie bosko :)
2 lat  temu
Mariola
Zweryfikowany zakup
Mój pies jest zadowolony wcina az mu sie uszy trzesa . Polecam!
2 lat  temu
Klaudia
Zweryfikowany zakup
Szczenie bardzo chetnie zjada kazdy posilek z dodatkiem tych witamin. Badania krwi u lekarza weterynarii wzorcowe :)
2 lat  temu
Paulina
Zweryfikowany zakup
Fajne, male tabletki, które kot chetnie zjada (kot z diagnoza niedoborów witamin po adopcji)
2 lat  temu
Agnieszka
Zweryfikowany zakup
bardzo dobra karma pyszna dla mojej juniorki goldenki 8 miesiecy.polecam .zero alergii
2 lat  temu
Lidka
Zweryfikowany zakup
Super nagroda dla psiaka, pieknie mu pachna
2 lat  temu
Lidka
Zweryfikowany zakup
Goraco polecam! Psiak wariuje na punkcie tej karmy :D piekna, miekka konsystencja paszteciku, pachnac az chce sie samemu spróbowac :)
2 lat  temu
Lidka
Zweryfikowany zakup
Pierwsze wrazenia po dostawie nowej karmy: pieknie pachnaca, dla psiaka smakowita, chcial dokladke a to rzadkosc! Miska wylizana do czysta i pierwsze "dowody" super!
2 lat  temu
Paulina
Zweryfikowany zakup
Goraco polecam wszystkich wlascicielom, którzy borykaja sie z luznymi kupkami, rdzawymi lapkami, wylizywaniem... pierwsza karma po której przeszlo wszystko. Mój psiak mega dobrze reaguje na jej podawanie (juz 5 miesiecy zjada ta wersje)
2 lat  temu
Paulina
Zweryfikowany zakup
Psiak mega lubi akurat ta wersje kosci, dlugo gryzie :)
2 lat  temu
Karolina
Zweryfikowany zakup
Cala seria karm mokrych MNO top! Psy zjadaja ze smakiem, karmy wygladaja pieknie, pachna mega ladnie!
2 lat  temu
Paulina
Zweryfikowany zakup
Aromatyczna karma, odpowiednia dla alergika. Pierwsza, po której mój psiak czuje sie po prostu doskonale (Bichon frise), nie ma zacieków, ladnie sie zalatwia. Polecam, karma robi furore w rasie
2 lat  temu
Wiola
Zweryfikowany zakup
Szampon moze nie jest turbo wydajny ale spelnia swoje zadanie: po umyciu pies praktycznie z krzaków przychodzi bez kleszczy na sobie
2 lat  temu
Marek
Zweryfikowany zakup
Polecam, po 1kg zamówilem od razu 12kg bo pies chetnie zjada i dobrze trawi
2 lat  temu
Marek
Zweryfikowany zakup
Dobra karma, polecam. Psiak az sie caly obslini zanim zje
2 lat  temu
Marek
Zweryfikowany zakup
Psu smakuje karm, ma lekka konsystencje.
2 lat  temu
Luiza
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra karma, o fajnej konsystencji i do podania do miski i na zabawki do lizania. Moja Goldenka bardzo lubi :)
2 lat  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się