Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Aleksandra Sarnowska-Trypka
Zweryfikowany zakup
Karma Baltica towarzyszy nam juz od dluzszego czasu, mielismy drobna przerwe w stosowaniu i to byl wielki blad, widac doskonale w tym momencie, jak duzy wplyw ma zywienie naszych pupili na funkcjonowanie. Bardzo polecam karme, dodatkowym atutem sa male granulki w duzym opakowaniu, co przy dwóch mniejszych psach jest niezwykle wygodne!
1 Rok  temu
Katarzyna Wierzelewska
Zweryfikowany zakup
Mój pies bardzo lubi te puszki ?
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Spray sie super sprawdzil jestem podwrazeniem ponad 3 godzinny spacer w lesie i ani jednego robactwa owada i kleszcza dziala lepiej niz krople od weterynarza do tego ma przyjemny zapach
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Super zajecie dla pieska wszystkie smaki mu podpasowaly oprócz pstraga
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Super ksztalt smak i zapach prawdziwej kaczki Szal
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Duza super wykonana fajny napis
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Super zapach Denzelowi bardzo smakuja
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Zapach super
1 Rok  temu
Klaudia Kowalska
Zweryfikowany zakup
Mój york za nimi szaleje
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Zaspokaja potrzebe gryzienia mojego 4 miesiecznego szczeniaczka sklad super i smak tez, bardzo mu smakuje
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra jakosc psu bardzo smakuje i nie ma po niej problemów z kupka
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Bardzo smakuja mojemu buldogowi
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Jedyna karma która nie uczula mojego buldoga
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra jakosc psu bardzo smakuje i nie ma po niej problemów z kupka
1 Rok  temu
Wiktoria Fuks
Zweryfikowany zakup
Torba super jakosc
1 Rok  temu
Alina Płuzińska
Zweryfikowany zakup
Bardzo smakuje mojej Goldence
1 Rok  temu
Alina Płuzińska
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra karma, piesek chetnie zjada, kupy bardzo ladne, nie ma gazów, zdrowo rosnie.
1 Rok  temu
Dominika Dudziak-Gajowiak
Zweryfikowany zakup
1 Rok  temu
Dominika Dudziak-Gajowiak
Zweryfikowany zakup
1 Rok  temu
Dominika Dudziak-Gajowiak
Zweryfikowany zakup
1 Rok  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się