Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Anna
Zweryfikowany zakup
karma służy naszemu buldożkowi
8 miesięcy  temu
Ewelina
Zweryfikowany zakup
Karma świetna! Ma niski poziom węglowodanów, dzięki czemu idealnie sprawdziła się dla mojego kotka z cukrzycą. Zajada ze smakiem i czuje się dużo lepiej. Szybka dostawa, wszystko bez zarzutu, polecam!
8 miesięcy  temu
Ola
Zweryfikowany zakup
Moje trzy kiciusie są zachwycone, wcinają i mruczą zadowolone ❤️
8 miesięcy  temu
Anna
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobry skład karmy i super wypada analityka. Karma w formie drobnej mielonki z galaretką. Ładnie wygląda i pachnie. Pierwszy zapas już się skończył i czekam na kuriera z kolejnymi :)
8 miesięcy  temu
Eryk
Zweryfikowany zakup
Polecam, fajna karma! Moje koty zazwyczaj wolą karmy z drobiem, a tę też zjadły bardzo ochętnie.
8 miesięcy  temu
Daria
Zweryfikowany zakup
Skład wygląda naprawdę dobrze. Konsystencja w galaretce idealna, wygląda i pachnie apetycznie, kot zjada wszystko więc na pewno będziemy kupować częściej.
8 miesięcy  temu
Tomek
Zweryfikowany zakup
Znajoma poleciła mi żebym sprawdził te karmy, bo ponoć nowość na rynku i wiele ciekawych smaków. Faktycznie, wybór bardzo dobry a karma znika z misek w moment. Koty dobrze się czują po jedzeniu i w kuwecie jakoś tak "mniej" :) Chyba zostaniemy z Wami na dłużej.
8 miesięcy  temu
Ewa
Zweryfikowany zakup
Zamówiła wszystkie smaki rybne i tuńczyk okazał się najbardziej ulubioną wersją dla mojego kota :)
Zjada ją nawet kilka godzin po otwarciu i przechowywaniu z lodówki, co się przy innych karmach nie zawsze zdarza.
8 miesięcy  temu
Irena
Zweryfikowany zakup
Zamówiłam na próbę i chyba zostaniemy przy tych karmach. Kot zadowolony i ja nie musze kombinować żeby panicz łaskawie zjadał posiłki :)
8 miesięcy  temu
Mariola
Zweryfikowany zakup
Mój kot to wybredniak, ale tę karmę wcina bez marudzenia, konsystencja też mu przypadła do gustu. Polecam :)
8 miesięcy  temu
Aneta
Zweryfikowany zakup
Ale zasuwacie z tymi smakami :) Co odwiedzam sklep to nowe, a ten mintaj to strzał w 10!!!
8 miesięcy  temu
Darek
Zweryfikowany zakup
Takiego smaku jeszcze mój wcześniej nie jadł, ale posmakowało od pierwszego gryza. Polecam dla wszystkich wybrednych kotów :)
8 miesięcy  temu
Ula
Zweryfikowany zakup
Skład na plus i super, że jest dostępna wersja light. Mój kot jest bardzo wybredny, a ta karma wyjątkowo mu podeszła. Polecam
8 miesięcy  temu
Weronika
Zweryfikowany zakup
Kupiłam bo inne mokre wersje mu się nudziły, a ta mu się podoba. Sierść ładniejsza, brzuszek ok.
8 miesięcy  temu
Alina
Zweryfikowany zakup
Mój kot normalnie wybredny, ale tę karmę wcina ze smakiem aż mnie zaskoczył. polecam
8 miesięcy  temu
Oliwia
Zweryfikowany zakup
Kupilam, bo mój kot ciągle tył, spróbowaliśmy tej wersji light i widać, że się sprawdza. Smak też mu pasuje. Polecam.
8 miesięcy  temu
Agata
Zweryfikowany zakup
Świetna opcja dla kota po sterylce mniej tłuszczu, a i tak chętnie wcina. Dostawa też bez problemu doszła. Próbowaliśmy też smaku z łososiem i też moj Zenek chętnie wcina.
8 miesięcy  temu
Monika
Zweryfikowany zakup
Kot normalnie marudzi przy nowej karmie, a tu od razu zjadł całą puszkę. Dobrze, że zamówiłam dwa na spróbowanie. Sklep szybko wysłał.
8 miesięcy  temu
Wiktoria
Zweryfikowany zakup
Wszystko super. Karma ma fajna konsystencje. Galaretki dość sporo, ale kot zjada do końca to ważne. Będę brać ponownie
8 miesięcy  temu
Magdalena
Zweryfikowany zakup
Karma z bardzo dobrym składem, długo szukałam czegoś dla mojego alergika bez kurczaka, zbóż i to naprawdę jedna z niewielu karm na rynku. Piesek lubi co też mnie cieszy bo jest trochę wybredny ;)
8 miesięcy  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się