Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Edek
Zweryfikowany zakup
Dałem psu przed sylwestrem i w trakcie wystrzałów, był spokojny, nie panikował ani nie szczekał, więc naprawdę warto.
7 miesięcy  temu
Marta
Zweryfikowany zakup
Bardzo fajny produkt, super że kostki są rybne. Psom bardzo smakują, wystarczają na dość długo.
7 miesięcy  temu
Izabela
Zweryfikowany zakup
Najlepsza karma. Stosujemy juz pół roku i nie ma żadnych problemow. Polecamy.
7 miesięcy  temu
Izabela
Zweryfikowany zakup
Polecamy. Miska zaesze jest wylizana. Bardzo mu smakuje
7 miesięcy  temu
Izabela
Zweryfikowany zakup
Przysmaczki sa fajnej wielkosci łatwe do konsumpcji przez psa.
7 miesięcy  temu
Izabela
Zweryfikowany zakup
Karma bardzo smakuje mojemu podhalanowi. Polecamy
7 miesięcy  temu
Paulina
Zweryfikowany zakup
Rewelacyjna karma! Jak wszystkie produkty marki Baltica jakość na najwyższym poziomie. Psiaki wsuwają jak szalone, bez problemu z wypróżnianiem :) a cena bombowa !
7 miesięcy  temu
Anna
Zweryfikowany zakup
Psy chętnie jedzą. Nie mają niepokojących skutków ubocznych. Nie drapią się.
7 miesięcy  temu
Anna
Zweryfikowany zakup
Gorące polecam.Szybka realizacja.
7 miesięcy  temu
Beata
Zweryfikowany zakup
Pieskowi smakuje ,kupki normalne
7 miesięcy  temu
Ewa
Zweryfikowany zakup
To już któreś nasze opakowanie. Nasz Goldendoodle, zjada ze smakiem, nic się nie drapie a kupka piękna i zdrowa.
7 miesięcy  temu
Katarzyna
Zweryfikowany zakup
?
Świetna karma! Moja jamniczka nie drapie się po tej karmie — w przeciwieństwie do innych suchych karm zawierających tłuszcz z kurczaka lub wieprzowiny.
7 miesięcy  temu
CEZARY
Zweryfikowany zakup
Dobra wielkość krokietów,smakuje naszemu psiakowi z alergią żołądkową,kupujemy tylko produkty marki Baltica ale ten jest najbardziej przyswajany ,produkt godny polecenia
7 miesięcy  temu
Magdalena
Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra karma! Długo szukałam czegoś dla mojej alergicznej suczki która drapała się po wszystkim. Jesteśmy tydzień na tej karmie i na razie wydaje mi się że drapie się mniej co będę obserwować, ale zniknęły jej "śpiochy" spod oczu które miała ciągle więc duży plus. Oczka czyste i sunia chętnie je karmę. Przy innych grymasiła a ta widać że jej smakuje ;)
7 miesięcy  temu
Bartłomiej
Zweryfikowany zakup
Jakościowo super, 5miesieczny Beagle zjada ze smakiem
7 miesięcy  temu
AnnaMaria
Zweryfikowany zakup
Karma jest bardzo dobra szczególnie dla alergików, nie powoduje wzdęć,co zdarzało się moim psom po innych karmach . Do tej pory nie zdarzyło się też, żeby jakieś partie były nierówne, gorszej jakości etc. Polecamy
7 miesięcy  temu
Ewa
Zweryfikowany zakup
Świetna karma, dobry skład, ładnie pachnie i wygląda. Koty wsuwają jak oszalałe. Absolutnie kupię ponownie.
7 miesięcy  temu
AnnaMaria
Zweryfikowany zakup
Świetne suszone skórki od rybek. Bez chemii, bez klejów, nadziewane kruszonym suszonym mięskiem czy skórkami - są bardzo dobre dla psiaków, po zjedzeniu nie dzieje się nic złego a moje dwa psy je uwielbiają. Brawo. Nie zmieniajcie ich jakości!
8 miesięcy  temu
Wioletta
Zweryfikowany zakup
Mój buldog francuski przyswaja świetnie tą karmę. Nie ma po niej gazów ani się po niej nie drapię. Polecam tą karmę dla piesków z problemami alergii skóry i wrażliwych jelit.
8 miesięcy  temu
Iwona
Zweryfikowany zakup
Psu smakuje i w brzuszku wszystko dobrze działa :)
8 miesięcy  temu

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się