Dog Snacks

Crunchy meat delicacies, cakes, training flavors and chewing bones. Composed of the best fish meat, shrimps and krill with the addition of holistic ingredients valuable for health.

Active filters

Przysmaki – na co zwrócić uwagę? 

Po pierwsze na skład! Na szczęście tu – w Baltica – nie musisz się o to martwić. Do produkcji naszych przysmaków wykorzystujemy wyłącznie najwyżej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych producentów.
Po drugie na wielkość przysmaku dopasowanego do Twojego psa! Inny przysmak podamy bowiem psu rasy małej a inny – dużej.
Po trzecie na smak! Do wyboru znajdziesz u nas przysmaki z mięsa rybiego, z krewetkami, algami czy owocami. Do wyboru, do koloru!

Rodzaje przysmaków – co polecamy?

Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów naszych kultowych przysmaków. Jednego możesz być pewny! Jedno opakowanie i Twój pies nie będzie chciał już niczego więcej!

Przysmaki treningowe Baltica z czarną porzeczką i krewetkami: to niezwykle smaczne połączenie! Zawarte w krewetkach wysokowartościowe i łatwo przyswajalne białko charakteryzuje się wysoką strawnością oraz korzystnym składem aminokwasów. Z kolei czarna porzeczka to przede wszystkim bogactwo witaminy C, ale też witamin z grupy B, biotyny oraz kwasu foliowego. Można w niej znaleźć ponadto olejki eteryczne, które doskonale pobudzają apetyt i wspomagają trawienie pokarmów, stymulując wydzielanie soków trawiennych. 

Naturalne gryzaki Baltica Chews: to stanowiące źródło kwasów Omega-3 i Omega-6 produkty. Regularnie stosowane wspomagają utrzymanie higieny uzębienia chroniąc zęby przed osadzaniem się kamienia. Dodatkowo pozwalają na rozładowanie napięcia u naszego psa a dzięki doskonałemu składowi możemy być spokojni o ich konsumpcję. W zestawie znajdują się dwa gryzaki: 100% z łososia w kształcie kości oraz 100% z dorsza w kształcie ryby. Dodatkowo gryzaki nie zawierają szkodliwych substancji jak między innymi: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i sztucznych aromatów.