Junior dog food

Active filters

Co należy wiedzieć o żywieniu młodych psów?

Twój pies przestał być małym szczenięciem, powinna się więc zmienić jego dieta. Psy między 3, a 24 miesiącem życie intensywnie rosną, a wraz z tym powiększa się ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Karmy klasy Super Premium to pełnowartościowe posiłki, które zapewnią Twojemu pupilowi wszystko to, czego potrzebuje do zdrowego i prawidłowego rozwoju.

Dobra karma powinna zawierać odpowiednią ilość przyswajalnego białka, a także węglowodany i tłuszcze. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że Twój pupil jest odżywiany w prawidłowy sposób.

Oprócz tego pies do właściwego rozwoju w okresie intensywnego wzrostu potrzebuje wapnia budującego jego układ kostny, a także witamin i minerałów zapewniających mu właściwy rozwój.

Pamiętaj, by kontrolować nie tylko jakość podawanych posiłków, ale także ich wielkość i częstotliwość.

Jak powinno wyglądać karmienie młodego psa?

Psy powyżej 3. miesiąca życia powinny przyjmować 4 zbilansowane posiłki dziennie, od 5. miesiąca kolejno 3 posiłki, a następnie 2.

W Baltica przywiązujemy uwagę do jakości oferowanych karm. Każdy ze składników znajdujących się w naszej ofercie to doskonale przemyślana kompozycja sprawdzonych produktów. Wyeliminowaliśmy ze składów potencjalne alergeny, takie jak: kurczak, zboża czy gluten, a także pestycydy, które mogą się w nich znajdować.

W naszym asortymencie możesz znaleźć karmę dla Juniorów opartą na najlepszych źródłach białka, czyli łososiu, indyku i kaczce. Jeśli masz Juniora rasy dużej lub olbrzymiej, będzie to idealna propozycja dla niego.

Wszystkie karmy dostarczają psom kwasów Omega, które mają duże znaczenie w przypadku uczenia się, a także wspierają układ nerwowy zwierzęcia.

Dla właścicieli ras dużych i olbrzymich polecamy karmę z indykiem i kaczką oraz dodatkiem malin i jagód, czyli BALTICA Polska karma z kaczka i indykiem dla juniora 1kg (balticapets.pl)

Pupilom ras olbrzymich z pewnością zasmakuje też bezzbożowa hipoalergiczna karma BALTICA Junior Large Breeds - polska karma z rybą junior (balticapets.pl). Stanowi oba źródło białka łososia, co wraz z bezglutenową formułą minimalizuje ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych.