HolistaPets Omega3 Fish Oil 250ml

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty. 

49,00 zł
Ilość

Dostępne gramatury

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3 . Do osiągnięcia wysokiego poziomu kwasów omega 3 użyliśmy ryb z rodzin: Sardelowate (Engraulidae), Ostrobokowate (Carangidae), Śledziowate (Clupeidae) i Makrelowate (Scombridae (z wyjątkiem rodzajów Thunnus and Sarda)). Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty.

HolistaPets Omega3 to złożona mieszanina triacylogliceroli (zwanych również triglicerydami), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem EPA i DHA, czyli w przybliżonej proporcji 18/12. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, jest wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie. Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Wybierając HolistaPets masz pewność, że wszystkie produkty które podajesz swoim zwierzętom są czyste, bezpieczne i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi  (GFSI).

Psy i koty nie są w stanie naturalnie wytwarzać w swoich organizmach niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 dlatego tak ważne jest aby zapewnić naszym pupilom uzupełnienie tych kwasów w diecie za pomocą wysokiej jakości suplementów. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA  wspierają pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu. 


Skład:  100% olej rybny

Skład analityczny: wszystkie aktualne dane dostępne są w Certyfikacie Analizy [Kliknij]  


Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  
Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.
Koty: 1 pompka 

Jedna pompka dozuje ok. 1,5 g oleju.

Przechowywanie: po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce nie dłużej niż 60 dniHolista Pets to polska marka, której celem jest tworzenie produktów żywieniowych dla zwierząt o najwyższym możliwym standardzie. Pragniemy dawać gwarancję ponad wszelką wątpliwość, że w misce Twojego zwierzaka znajdą się tylko certyfikowane, przebadane, czyste ekologicznie, pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł składniki. Wierzymy, że taki model żywienia może zapewnić zwierzętom dłuższe i zdrowsze życie. Podchodzimy także z szacunkiem i troską do miejsca w którym żyjemy dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu. Wspieramy europejski przemysł nie stosując w produkcji naszych preparatów niskiej jakości komponentów chińskiego pochodzenia. HolistaPets to nie tylko zdrowsze żywienie to także holistyczny styl życia i troska o planetę, na której żyjemy.

HolistaPets

Opis

Waga
250ml

Zastosowanie:

- podstawowy suplement każdego psa i kota niezależnie od diety, rasy, płci czy wieku
- psy młode i rosnące
- psy z problemami skórnymi, także chorobami atopowymi 
- suki ciężarne i w laktacji 
- psy aktywne 
- w przypadku problemów z aparatem ruchu 
- w przypadku problemów neurologicznych i behawioralnych (agresja, nadwrażliwość, nadreaktywność) 

WSPOMAGANIE
PRACY SERCA

DOSKONAŁE PROPORCJE

Kwasy Omega 3 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i nerwowego. 

Wyjątkowo wysoki i zbilansowany poziom EPA i DHA,
czyli w przybliżonej proporcji 18/12.WSPARCIE
STAWÓW

CERTYFIKAT
MSC

Kwasy Omega wspierają prawidłowe wydzielani mazi stawowej i funkcjonowania aparatu ruchu. 

Zasoby morskie pozyskiwane są przy użyciuzrównoważonych metod połowu.

Podziel się swoją opinią z innymi właścicielami

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Polecam

Polecam go nie tylko szczeniakom ale i psom w średnim wieku. Podaję codziennie na zmianę z tranem żeby niczego moim borderkom nie zabrakło.

Polecam!

Wysoki poziom Omega3 , nie śmierdzi a ma delikatny rybi zapaszek , mojemu psu bardzo smakuje , podaje naprzemiennie z olejem z Kryla . Taki duet to najlepsze co pies potrzebuje. Karma psom bardzo smakuje z olejami. Każdego przekonuje , ze jak chce coś dobrego dać psu niech inwestuje w dobry olej dzięki temu będzie miał dłuuugo wiecznego zwierzaka, zdrowe stawy, oczy, układ nerwowy i serce. Ogromny plus za to ,ze oleje macie w szkle a nie w jakichś chińskich plastikach - fuj kto by widział w aptekach sprzedawać ludziom w plastiku olej - ale psu można fundować takie odpady . No więc nie moim ja wybieram co dla nich najlepsze taki ten olej jest , szkoda tylko ,ze cena wysoka. Lepiej kupować litr bardziej bo się opłaca.

INNE ROZMIARY

Sprawdź podobne produkty: