Jak dobrać przysmaki?

Przysmaki dla psów są miłym dodatkiem do codziennej diety, przekąską lub motywacją do wykonywania ćwiczeń! Warto zadbać o to aby swojemu psu podawać przysmaki najwyższej jakości, bez sztucznych dodatków. Specjalny proces suszenia przysmaków Baltica pozwala zachować im cenne dla zdrowia Twojego pupila wartości odżywcze. Przysmaki nie zawierają: gliceryny, konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatów oraz żadnych dodatków chemicznych. 

Nie wiesz jakie przysmaki wybrać dla swojego psa? Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik po naturalnych przysmakach Baltica 

Psy ras małych

Jeśli masz małego psiaka, na pewno zasmakują mu Aromatyczne, Chrupiące Krewetki. Są źródłem witaminy z grupy B, jodu, wapnia, selenu, żelaza i magnezu, a psy uwielbiają ich smak! Paski mięsne z łososiem i bananem lub polędwicą dorsza i jabłkiem zajmą małego psa na dłuższą chwilę - możesz je także połamać aby dać psiakowi nagrodę za dobrze wykonane ćwiczenie. 

Psy ras średnich i dużych 

Twój pies lubi treningi czy sztuczki? Koniecznie sprawdź jak wygodne w treningu są Przysmaki Treningowe z krewetką i krylem , przygotowane tak aby Twój pies był chętny do ćwiczeń, a Twoje ręce pozostawały czyste. A jeśli chcesz zająć go na dłuższą chwilę, podaj mu kości ze skóry ryby, które dodatkowo zadbają o stan jego uzębienia. Możesz podawać mu także krewetki oraz mięsne paski w formie przekąski lub połamać je na drobne kawałki i nagradzać pojedynczo. 

Szczeniaki   

Dla najmłodszych łakomczuchów polecamy Chrupiące Krewetki, które oprócz zaspokojenia potrzeby gryzienia, są źródłem drogocennych kwasów Omega-3. Doskonale sprawdzą się nasze pyszne, chrupiące paski w wersji z łososiem lub dorszem. A dla szczeniąt ras średnich i dużych, które potrzebują dodatkowej stymulacji zębów podczas ich wymiany, polecamy rybne gryzaki ze skóry. 

Kupując przysmaki wybieraj świadomie! Naturalnie pyszne specjały Baltica to nie przypadek.

 Baltica Snacks Salmon i Banana.png