Duże gramatury

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for

Suplementacja dla zwierząt

W życiu naszego zwierzaka może pojawić się taka sytuacja, gdy będzie wymagał dodatkowej suplementacji witamin czy minerałów. Sięgnij wtedy po sprawdzone produkty o najwyższym możliwym standardzie. Właśnie takie produkty żywieniowe oferuje Holista Pets. W ich ofercie możesz znaleźć asortyment, który odpowie na niemal wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego psa lub kota.

Proponowane przez nas produkty zawierają w swoich składach jedynie naturalne składniki, co czyni je produktami najwyżej klasy. Duże gramatury są niezwykle ekonomiczne dla portfela, co jest niewątpliwie ich kolejnym atutem.

Suplementy na niedobory

Jeśli Twoje zwierzę żywione jest dietą eliminacyjną lub B.A.R.F., mogą pojawić się w jego organizmie niedobory pewnych składników. Warto wtedy je uzupełniać, by zwierzę mogło rozwijać się w sposób prawidłowy i cieszyło się dobrym zdrowiem.

Tutaj z pomocą mogą przyjść takie produkty, jak Wapń ze skorupek jaj 1000g (balticapets.pl „Wapń Ze Skorupek Jaj”. Produkt stanowi doskonałe źródło wapnia w diecie psów, które karmione są surowym bądź gotowanym mięsem. Równoważy też nadmiar fosforu, jaki zdarza się przy diecie B.A.R.F.

Dla poprawy zdrowia, ale też wyglądu Twojego zwierzęcia warto wypróbować MSM Dla Psa i Kota - związek siarki biogennej (balticapets.pl) Zawiera on w swoim składzie organiczny związek siarki biogennej, będąc składnikiem kolagenu, rewelacyjnie wpływa m.in. na kondycję aparatu słuchowego. Dzięki obecności w keratynie poprawia kondycję sierści i skóry zwierzęcia.

Kolejną pozycją warto sprawdzenia są suplementy dla psów narażonych na problemy ze stawami. Tutaj w zależności od wieku psa proponujemy jeden z dwóch produktów: Arthro Junior suplement na stawy dla szczeniąt 600g (balticapets.pl) ArthroStrong suplement na stawy dla psów 600g (balticapets.pl)"

Miłośnikom spacerów po łąkach i lasach z pewnością spodoba się nasza kolejna propozycja. Czystek BIO dla psa i kota 500g (balticapets.pl) Zawiera on między innymi szereg biologicznie czynnych substancji o działaniu antyoksydacyjnym. Regularnie podawany zwierzęciu powoduje zmianę jego zapachu, co w naturalny sposób odstrasza np. kleszcze.